Η RE/MAX Canopus είναι εδώ
![Η RE/MAX Canopus είναι εδώ](/images/upload/Newsdet6-REMAX_canopus-news-8586025591045038299-s2.jpg)
Από τον Ιούνιο του 2020, η εταιρία μας είναι πλέον μέλος του μεγαλύτερου κτηματομεσιτικού δικτύου σε παγκόσμιο επίπεδο. Πιστοί στις δεσμεύσεις μας για πρόοδο και εξέλιξη, μέσα σε μια δύσκολη περίοδο, αποδεχθήκαμε την πρόκληση να δημιουργήσουμε το ισχυρότερο γραφείο στην ευρύτερη περιοχή, με μοναδικό στόχο την εξυπηρέτηση των πελατών μας στα πρότυπα που εργάζονται τα αντίστοιχα γραφεία στις Η.Π.Α.
Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ RE/MAX ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ 2023.